MSI prezentuje nowy ekstremalny laptop do grania - MSI GE700

MSI jak tylko może stara się zaskakiwać użytkowników najnowocześniejszymi konstrukcjami laptopów przeznaczonych do tak zwanej rozrywki. Niedawno pisaliśmy o MSI GE600. Dziś tajwański producent przedstawił następny model - MSI GE700.

Pokrótce, nowy laptop to większa, bo aż 17-calowa wersja GE600. W GE700 również zastosowano procesor Core i5, oraz układ graficzny ATI Radeon 5730 wyposażony w 1GB pamięci DDR3, 9-cio komorową baterię, a także kamerę HD oraz technologię MSI ECO Engine. Jedyną różnicą wydaje się być większy ekran oraz zastosowana architektura, która spina dwa dyski twarde o pojemności aż 500GB każdy.

Jest też coś dla oka. MSI GE700 z zewnątrz obleczony w czarne błyszczące tworzywo, w środku, wokół klawiatury wyłożony jest srebrnym szczotkowanym aluminium. Wydaje nam się, że i tak nie uchroni to tego laptopa z najwyższej półki przed koniecznością codziennego wycierania śladów po palcach - zmory posiadaczy błyszczących gadżetów.

Tradycyjnie, MSI nie podało ceny produktu. Zastanawiamy się czy w ogóle wejdzie do masowej sprzedaży. Z drugiej strony patrząc - 17 cali, Core i5, ATI Radeon HD5730... coraz mniej laptop, coraz bardziej telewizor LCD spięty z komputerem.

[via MSI ]

Łukasz Cichy

Więcej o: