Głośniki w skrzynce po nabojach

Jeśli zastanawialiście się kiedyś z jakiego drewna budują najlepsze kolumny głośnikowe, informacja o przenośnych głośnikach zamontowanych w autentycznej skrzynce po nabojach .50 Browning na pewno was nie zainteresuje.

Holenderska firma Thodio jakiś czas temu wprowadziła do sprzedaży bardzo oryginalną konstrukcję, wykorzystując pustą skrzynkę po nabojach . Produkt nosi nazwę A-Box i bez problemu współpracuje z całą gamą odtwarzaczy plików muzycznych za pomocą kabelka jack 3,5mm. Dodatkowo, metalowe ścianki zabezpieczają odtwarzacz przed przypadkowym przestrzeleniem z broni małokalibrowej. 6mm wymoszczenie z gąbki ochroni go podczas upadku. Na przykład z transportera opancerzonego.

A-Box występuje w różnych wersjach. Wyposażone w dwa wzmacniacze 25W (250 euro) albo analogicznie w 2 x 70W (350 euro). Jak zapewnia producent - urządzenie gra lepiej niż można by się spodziewać. Dzięki zamontowanemu akumulatorowi spokojnie można zabrać A-Box na piknik. Pełna mobilność czyni z niego doskonały "boom-box" , dosłownie i w przenośni.

Choć według nas w ogóle nie musiałoby grać. Sam pomysł jest wystarczająco dobry.

[via Thodio ]

Łukasz Cichy

Więcej o: