Wysmakowany patyczek do konsoli Xbox360 - bezprzewodowy joystick Cyborg F.L.Y. 9

Firma Mad Catz stara się znaleźć dla siebie ciepły kącik w temacie sprzętu do konsol. Tym razem zaprezentowała bezprzewodowy joystick do konsoli Xbox 360.

F.L.Y. 9 z serii z cyborgiem ma pomóc zintensyfikować doznania graczy konsolowych w zderzeniu z symulatorami lotu. Tu pierwszy problem - na Xbox 360 nie ma silnej reprezentacji tego typu gier, a ich moc odwzorowania prawdziwego sterowania samolotem jest raczej umowna. Niemniej jednak Mad Catz zapowiedziało, że joystick będzie kompatybilny z takimi tytułami jak: IL-2 Sturmovik: Birds of Prey, Heroes Over Europe, Tom Clancy: H.A.W.X., Ace Combat 6 i Blazing Angels 1 a także z druga odsłoną tejże gry.

W kwestii technicznej. Urządzenia spod znaku Cyborg znane są z możliwości dopasowania (w pewnym stopniu) do anatomii użytkownika. F.L.Y. 9 nie rozczarowuje pod tym względem. Daje możliwość zmiany kąta nachylenia i regulacji długości joysticka. Standardowo też urządzenie wyposażone jest w dźwignię przepustnicy i całą masę przydatnych przycisków.

Ciemne zimowe wieczory minęły, symulatorów tyle co nic, ale za to joystick jak malowany. Cena to 89 euro.

[via iTech News Net ]

Łukasz Cichy

Więcej o: