Czytnik kart Fuji pomaga wyświetlać zdjęcia i filmy 3D

Czytnik pozwala na oglądanie zdjęć i filmów 3D nagranych aparatem Fuji FinePix REAL 3D W1 na każdym telewizorze obsługującym technologię 3D.

Wystarczy podłączyć czytnik kart Fuji HDP-L1 do telewizora poprzez kabel HDMI. Urządzenie posiada wszelkie potrzebne kodeki, pozwalające na poprawne wyświetlanie materiałów 3D na telewizorze 3D.

Do tej pory zdjęcia i filmy wykonywane aparatem 3D Fuji można było oglądać tylko na specjalnych, przystosowanych do tego celu ramkach 3D. Fuji stara się jednak, jak widać, maksymalnie poszerzyć tę możliwość.

Chyba wszyscy zgodzimy się, że zdjęcia najlepiej ogląda się zasiadłszy komfortowo w fotelu . Opcja wyświetlania za pomocą telewizora z pewnością zwróci trójwymiarową fotografię ku szaremu odbiorcy. A już na pewno oszczędzi mu konieczności kupowania kolejnego urządzenia do obsługi innego urządzenia, które... i tak w kółko.

Nie zapominajmy, że HDP-L1 jest jednocześnie zwykłym czytnikiem kart SD/SDHC . Cechuje się także dość standardowymi wymiarami - 8,5x5,5x1,5cm i 42g wagi. Koszt prawdopodobnie zamknie się w okolicach 150-200 złotych.

[via Akihabra ]

Łukasz Cichy

Więcej o: