Gadżet dnia: Bajeczny zestaw wannowo-umywalkowy z panelem OLED

Sub-Tub to urządzenie, którego trzeba w każdym polskim bloku z okresu PRLu. Łazienki o tak skromnej powierzchni, że trzeba wybierać - wanna, czy prysznic i malutka umywaleczka? Na szczęście Sub-Tub daje komfort nie podejmowania tak trudnych wyborów.

Sub-Tub to "transformer" w Twojej własnej łazience. Na co dzień podwójna umywalka - dla niej i dla niego - a w razie potrzeby wanna z olbrzymim panelem OLED, który uprzyjemni kąpiel. Co prawda samo ustawienie panelu przywołuje na myśl skrajnie boczne miejsce w pierwszym rzędzie w kinie, czyli spoglądanie na ekran pod kątem ostrym, ale to z pewnością kwestia dopracowania projektu.

Sub-Tub to tak zwany produkt "koncepcyjny", czyli wyobrażenie czyjegoś pomysłu. Z tą drobną różnicą, że akurat o takim gadżecie marzy chyba każdy. Spełnienie tuż, tuż.

Zupełnie przy okazji wspomnijmy także że telewizor w łazience to bardzo przydatny gadżet. W obliczu zbliżających się Mistrzostw Europy (na Mistrzostwa Świata niestety nie ma co liczyć) w piłce nożnej... kto wie w co się lepiej wyposażyć - Sub-Tub, czy telewizor 3D? A może do tego czasu będzie już Sub-Tub 3D?

[via Behance ]

Łukasz Cichy

Więcej o: