Multikino pokaże Mundial 2010 w 3D na wielkim ekranie

Sieć Multikino zaprezentuje najciekawsze mecze Mistrzostw Świata 2010 w technologii 3D na kinowych ekranach. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce.

Multikino pokaże 10 meczy w 3D

Multikino w trzech wymiarach pokaże tylko 10 najciekawszych meczów. Pierwsze spotkanie z piłką w 3D odbędzie się 27 czerwca, ale bilety można kupować już od 15 czerwca. Mecze w 3D będziemy mogli obejrzeć w następujących miastach: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław i  Zabrze.

Multikino stawia na futbol na wielkim ekranie

Przypomnijmy, że Multikino ma już spore doświadczenie w prezentacji wydarzeń piłkarskich na dużym ekranie. Na ekranach tej sieci pokazywane już były Mistrzostwa Świata 2006 (oraz eliminacje), EURO 2008 (oraz eliminacje), eliminacje do Mistrzostw Świata 2010, finał Ligi Mistrzów 2009 a także transmisje najlepszych meczów polskiej Ekstraklasy oraz Finał Pucharu Polski. Dokładnie miesiąc temu Multikino (wraz z Canal+) zorganizowało pierwszą w Polsce transmisję meczu w 3D na wielkim ekranie (Wisła Kraków - Odra Wodzisław).

Niedawno zastanawiałem się, gdzie obejrzymy Mundial w 3D . Podejrzewałem, że 3D trafi właśnie do Multikina i tak się właśnie stało. Już niedługo obejrzymy więc popisy Messiego, Ronaldo i Xaviego w 3D.

Mariusz Koryszewski

Więcej o: