Gadżet dnia: Krawat marzeń... sennych

Praca umysłowa męczy w ten szczególny sposób. Po kilku godzinach najchętniej złożyłoby się wycieńczony mózg na poduszce z nadzieją na powrót do pełnej sprawności. Tym bardziej, że naukowcy w białych kitlach już od dawna pieją, że wystarczy "przyciąć komara" raptem na kwadrans, aby wzrosła późniejsza wydajność pracy.

Tylko jak to zrobić? Blat biurka jest z reguły dość twardy, a przez to niewygodny. Natomiast nosić poduszkę do pracy, trochę niepoważne.

Tu z pomocą przychodzi Pillow Tie! W zamian za jedyne 20 dolarów możesz mieć swój własny, modny krawat, który w razie potrzeby zamienia się w wygodną podusię. Do wyboru jest ponad 60 wzorów.

Sam krawat zaś wykonano z odpornej na zagniecenia i zabrudzenia mieszanki jedwabiu i mikro-fibry. Wewnątrz znajduje się pęcherz z PCV wyposażony w ustnik. Do całkowitego napompowania wystarczy jeden desperacki wydech i już można się wygodnie mościć. Balon jest w stanie unieść ponad 11 kilogramów, a więc nawet te większe głowy.

Pomysł bardzo nam się podoba, wykonanie też. Sam pęcherz, w razie potrzeby można wypiąć i przełożyć do innego, niezaszytego krawata.

[via PillowTie ]

Łukasz Cichy

Więcej o: