Alternetywne dyski Iomega Skin

Iomega wprowadziła na rynek nowe dyski, które od tych starszych różnią się przede wszystkim mniej przemysłowym wyglądem. Firma Skin Industries zadbała o nowoczesny, modny wizerunek przenośnych dysków 500GB.

Jonathan Huberman, Prezes Iomega powiedział:

Dyski Iomega Skin pozwalają wyrazić alternatywny styl życia. Dzięki grafikom Skin Industries powinny zainteresować wszystkich, którzy lubią podążać własnymi drogami.

Wypowiedź może nie do końca tak "młodzieżowa", jak życzyłby sobie tego jej autor, ale wskazany problem rzeczywiście trawi rynek przenośnych pamięci.

Nauczono się już, że 2,5 calowe dyski mogą być srebrne i złote, surowe i z przepychem, ale biorąc pod uwagę, że część użytkowników traktuje je jako codzienny element wyposażenia torebki/plecaka przydatne byłyby również ciekawsze wzory, do których nie trzeba koniecznie zakładać smokingu lub sukni wieczorowej.

Iomega Skin może być dobrą propozycją. Wszystkie mają pojemność 500GB i dostępne są we wzorach Radical, Red Hot, Knock Out. Wyposażone w złącze USB 2.0 i system Drop Guard, dyski dostępne będą już w lipcu w Polsce. Na chwile obecną ich cena plasuje się na poziomie ok. 120 dolarów.

[via Iomega ]

Łukasz Cichy

Więcej o: