Tablet Huawei S7 z Androidem 2.1 już do kupienia

Za sprzedaż tabletów Huawei S7 (producent to chiński gigant telekomunikacyjny) wziął się sklep Expansys. Polski oddział oferuje urządzenie za 375 euro (cena brutto). Koszt przesyłki to 16,62 euro, paczka idzie do naszego kraju 12 dni.

Parametry tabletu są obiecujące: procesor Qualcomm Snapdragon 768 MHz/1 GHz (w polskiej i niemieckiej specyfikacji zapisano dwa modele 8250/8650 i taktowanie 768 MHz/1 GHz ale w brytyjskiej wersji wyszczególniono wolniejszy z nich), 7-calowy dotykowy wyświetlacz 800x480, 256 MB RAM, 4 GB flash (w polskim i niemieckim sklepie, w brytyjskim brak informacji o wbudowanej pamięci), port na SIM wspierający HSPA/UMTS, WiFi b/g/n, bluetooth 2.1, port miniUSB, czytnik kart SD, mikrofon, wyjście słuchawkowe, głośniczki, czujnik światła, położenia, aparat 2 MP i akumulator o pojemności 2200 mAh (producent nie informuje na jak długą pracę wystarczy). I oczywiście Android 2.1.

Wyjaśnienia wymaga sprawa procesora i wbudowanej pamięci flash - pod warszawskim numerem infolinii odzywa się automat mówiący niezrozumiałym językiem (po francusku?), ale jest sobota wieczór, więc trudno oczekiwać tam żywego konsultanta. Bez względu na to, urządzenie ma bardzo atrakcyjną cenę w porównaniu z parametrami. W tym samym sklepie kupić można iPada WiFi 32 GB za 815 euro brutto.

[via Expansys ]

Tomasz Andruszkiewicz

Więcej o: