Robisz start-up? Poczytaj, może się czegoś nauczysz

Ruszył Proseed, pierwszy polski magazyn poświęcony wyłącznie start-upom .

Internetowy magazyn tworzony jest przez ludzi skupionych wokół środowiska warszawskiej Auli , miejsca spotkań internetowych przedsiębiorców, ekspertów i inwestorów.

W pierwszym numerze Proseed możemy przeczytać m.in. wywiad z założycielem GoldenLine.pl Mariuszem Gralewskim, wywiad z twórcami serwisu AdMatik.pl czy poczytać opinie Tomasza Kolinko z nieistniejącego już Szuku.pl lub blogera Grzegorza Marczaka, twórcę Antyweb.pl.

W mojej opinii dużo ważniejsza i bardziej wartościowa jest część poświęcona poradom dla mniej doświadczonych przedsiębiorców. Można z niej dowiedzieć się jak założyć spółkę z o. o. w dwóch krokach lub też jak zapewnić sobie skuteczną pomoc prawną.

Magazyn wydawany jest w formie elektronicznej (PDF), możecie go dostać zapisując się na newsletter na stronie Proseedmag.com.

Inicjatywa z pewnością jest godna pochwały, a samo wykonanie rzetelne. Ciekaw jestem jak dużą grupę czytelników uda się zgromadzić twórcom. Konkurencja jest trudna - to najlepsze zagraniczne internetowe serwisy o tej samej tematyce.

Radek Zaleski

Więcej o: