Nowy hit sprzedaży - Motorola Droid X

Właśnie wystartowała amerykańska sprzedaż smartfonu Motorola Droid X u operatora Verizon. W ciągu pierwszego dnia wyczerpały się zapasy sklepu on-line, choć w niektórych tradycyjnych punktach sprzedaży zostały pojedyncze egzemplarze.

Droid X to smartfon, przewidziany jako bezpośredni rywal iPhone 4. Pokazują to zarówno parametry techniczne - 4,3-calowy wyświetlacz 854x480, procesor 1 GHz, wbudowana pamięć 8 GB i karta pamięci 16 GB, aparat 8 MP z podwójną lampą LED i możliwością rejestrowania wideo w rozdzielczości 720p oraz Android z obsługą Flash - jak i cena: w Verizon urządzenie kosztuje 200 dolarów przy dwuletnim kontrakcie. Jak widać ma w USA szeroką rzeszę fanów, bo już pierwszego dnia sprzedaży zapasy magazynowe się wyczerpały.

Z jednej strony można żałować, że nie wszyscy chętni mogli go kupić, ale z drugiej wypada pogratulować bardzo udanego debiutu. Teraz czekamy na oficjalne ogłoszenie liczby klientów i - co ważniejsze - wprowadzenia smartfonu do sprzedaży w Europie. Konkurencja to dobra rzecz.

[via Android Central ]

Tomasz Andruszkiewicz

embed

Motorola MILESTONE

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.1 Eclair
  • WiFi

1 opinia

Podstawowe informacje o Motorola MILESTONE

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: