Klawiatura i mysz w stylu filmu TRON

Razer prezentuje stylową mysz i klawiaturę nawiązującą do nowego filmu TRON:Legacy

Razer zapowiedział nową klawiaturę i mysz, przygotowywane z okazji premiery filmu TRON: Legacy, oraz gry TRON: Evolution. Jak widać akcesoria prezentują się stylowo, zaś znając jakość produktów Razera, można być przekonanym, że dobrze będą spełniały swoje zadanie.

Zarówno klawiatura jak i mysz są podświetlane - w stylu mocno nawiązującym do filmu, zaś podkładka pod mysz posiada fosforyzujące linie. Dodatkowo linie na klawiaturze i myszy zapalają się oraz gasną stylowo podczas uruchamiania i gaszenia komputera (Rez i De-Rez Effects). Klawiatura posiada odłączaną klawiaturę numeryczną (można ją podłączyć z obu jej stron), programowalne klawisze oraz wejście i wyjście audio. Mysz jest oparta o sensor laserowy 3,5g o rozdzielczości 5600dpi, posiada 7 przycisków oraz dwumetrowy kabel.

Zarówno klawiatura jak i mysz mają być dostępne pod koniec 2010 roku, zaś zapowiadane przez Razera ceny to odpowiednio 149$ za klawiaturę i 99$ za mysz.

Trudno byłoby wybrać bardziej odpowiednią firmę niż Razer, reklamujący się hasłem "Dla graczy, przez graczy", do zrobienia myszy i klawiatury nawiązujących do filmu takiego jak TRON. Obydwa produkty wyglądają niezwykle stylowo, zaś jedyną wadą wydaje się dość wygórowana cena. Jeśli ktoś jednak poszukuje porządnej klawiatury i myszy do grania, to zestaw TRON może być zupełnie niezłym wyborem.

[via Razer ]

Maciej Starzycki

Więcej o: