Gadżet dnia - gwiezdne ciasteczka

Mimo iż dla wielu historia już dawno dobiegła końca, pomysłodawca serii - George Lucas nadal raczy fanów trylogii Star Wars kolejnymi częściami. Czemu by jednak nie ulec kosmicznej baśni o walce dobra ze złem... Tylko gdzie w tym wszystkim miejsce na ciasteczka? Sklep Williams-Sonoma zaprezentował serię foremek przeznaczonych dla fanów Jedi.

Foremki wyobrażają symbole znane z serii - głowy popularnych postaci (Darth Vader, Yoda, Boba Fett, uogólniony szturmowiec), a także Sokoła Millenium i osobistego TIE-Fightera mistrza Sith.

W ofercie znalazły się kształtki do wycinania pierniczków, kanapek, oraz smażenia naleśników. Nie zostały wyposażone w żadne czujniki, silniki nadprzestrzenne ani inną pomocną w wypieku elektronikę. Producent obiecuje jednak, że nad nie przypalaniem się pierniczków i naleśników czuwają midichloriany. Te mikrocząsteczki sprawiają także, że chleb nie przesiąka masłem i zapachem ogórków konserwowych.

Być może warto już teraz zacząć myśleć o gwiazdkowym prezencie? Niby nic, a jednak kanapka w kształcie Sokoła smakuje lepiej.

Foremki kosztują odpowiednio: kanapkowe, wraz z blaszanym pudełkiem w stylu Star Wars - 29,95 dolarów; do pierniczków - 19,95 dolarów; do smażenia - 19,95 dolarów. Wszystkie opatrzone są etykietą "exclusive", co oznacza, że należy się śpieszyć.

[via Williams-Sonoma ]

Łukasz Cichy

Więcej o: