Tani i szybki laptop MSI

MSI niedawno pokazało odświeżone laptopy P600 z procesorami Core i5, którym do pełni szczęścia brakowało osobnej karty graficznej. Teraz nadrabia to modelem FX600. Cena: 900 dolarów.

Laptop ma błyszczący 15,6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1366x768, podswietlany LED. Jego serce to procesor Intel Core i5-450M (2,66 GHz), za grafikę odpowiada karta 1 GB Nvidia GeForce GT325M. W obudowie zamontowano cztery głośniki działające w systemie THX oraz kamerę internetową rejestrującą obraz jakości 720p. Laptop posiada 4 GB pamięci RAM DDR3, 500 GB twardy dysk i nagrywarkę dysków optycznych Super Multi. Za komunikację odpowiada gigabitowy ethernet i WiFi b/g/n, znajdziemy również czytnik kart pamięci SD/MMC/MS/XD, dwa porty USB 2.0, złącze USB/eSATA i wyjście VGA oraz HDMI.

Obudowa w grafitowym kolorze ma wyraźną fakturę, na której nie widać śladów palców, touchpad można wyłączyć osobnym przyciskiem, znalazło się miejsce na sekcję przycisków numerycznych. Prawdę mówiąc jestem zaskoczony, że takie parametry i przydatne opcje udało się zamknąć w niewygórowanej cenie. Szkoda tylko, że producent nie chwali się czasem pracy na baterii.

[via MSI ]

Tomasz Andruszkiewicz

Więcej o: