Spiders Web: nowy system Palma robi wrażenie

Jeszcze niedawno cały świat zastanawiał się czy Palm zbankrutuje i zupełnie odejdzie w zapomnienie. Potem przyszedł okres braku wiary, czy kupiony przez HP cokolwiek może jeszcze znaczyć. No cóż, niedługo może nas czekać kolejny zwrot w światowym niedowierzaniu. Okazuje się bowiem, że WebOS 2.0 Palma zapowiada się bardzo obiecująco.

Spider's Web skupia się na zagadnieniu multi-taskingu, który w nowym Web OSie ma być sprawniejszy, niż zaprezentowany przez Apple'a podczas konferencji z 1 września 2010.

Nowa wersja webOS 2.0 będzie mieć kilka świetnych funkcji, w tym przede wszystkim ulepszony multi-tasking. A wielozadaniowość w systemie Palma jest rzeczywiście wielozadaniowością, a nie "szybkim przełączaniem pomiędzy aplikacjami", jak ma to miejsce w iOS. Patrząc na pomysł wdrożenia multi-taskingu przez Palma widać wyraźnie, że szczególnie sprawdzi się on w przyszłych tabletach HP.

Więcej informacji na temat charakterystyki wielozadaniowości w nowym WebOS 2.0 znajdziecie na Spiders Web w tekście Multitasking w webOS 2.0 jest dużo lepszy niż w iOS .

Więcej o: