Panasonic Big Brother - teraz możesz podejrzeć budowę Stadionu Narodowego

Za pomocą profesjonalnej kamery CCTV teraz każdy Polak może obejrzeć budowę Stadionu Narodowego. Wystarczy wejść na internetową stronę Stadion Narodowy.

Dzięki współpracy z Narodowym Centrum Sportu, Panasonic zamontował swoją kamerę internetową WV-NW960, która pozwala każdemu internaucie oglądać na żywo przez 24 godziny na dobę postępy w budowie narodowego 50-tysięcznika.

Codziennie setki, a nawet tysiące osób chcą zobaczyć jak wygląda budowa Stadionu Narodowego. Dzięki udostępnieniu obrazu live z budowy, mamy nadzieję spełnić oczekiwania wszystkich osób zainteresowanych tą budową. Teraz można śledzić postęp prac na Stadionie Narodowym bez ograniczeń, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

- powiedziała Daria Kulińska, Rzecznik Prasowy Narodowego Centrum Sportu.

Takie kamery jak ta umieszczona na Stadionie Narodowym w Warszawie są używane do monitoringu wizyjnego. Przekazują one obraz wysokiej jakości nawet w bardzo słabych warunkach oświetleniowych. Obiektywy w kamerze mają 30-krotny zoom optyczny. Jak zapewnia producent, obudowa skutecznie ma oprzeć się działaniom wandali. Chociaż w to ostatnie można trochę wątpić.

Wrocław też nie jest gorszy

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że podobna kamera jest też zamontowana na budowanym stadionie we Wrocławiu.

Kto z nas kiedyś myślał, że kiedyś będzie można w internecie na żywo oglądać budowę Stadionu Narodowego? Jeszcze niedawno nawet budowa samego obiektu wydawała się czystą fantazją.

Mariusz Koryszewski

Więcej o: