Gadżet dnia - "odmładzające" sznurówki

Prawie dwie dekady temu, w kręgach kilkulatków, bardzo modne były buty z odblaskami. Później we frontach i tyłach podeszew zaczęto montować diody, które świeciły kiedy przenosiło się cały ciężar ciała na jedną nogę. W tym czasie amerykańskie dzieci nosiły buty, które nie tylko błyskały, ale i wydawały dźwięki w trakcie kroczenia.

Świat się rozwija. Dziś prezentujemy gadżet, który odejmie Wam przynajmniej dwadzieścia lat i zapewni szacunek zarówno w piaskownicy jak i na imprezach techno - diodowe sznurówki. Marzenie dzieci i ich rodziców.

Zestaw składa się z dwóch sznurówek o długości 90 cm każda. Dostępne są cztery wersje kolorystyczne - niebieski, czerwony, pomarańczowy i zielony. Każda sznurówka wykonana została z elastycznej i wytrzymałej plastikowej rurki. W środku znajduje się baterię i moduł, pozwalający na wybór trybu świecenia - ciągłe, błyskające, "podwójnie" błyskające i zgaszone. Producent obiecuje, że konstrukcja jest zupełnie bezpieczna i wyjątkowo szczelna. Można je bez obawy prać lub myć ręcznie.

Sznurówki można bez problemu kupić w sklepach internetowych już za niecałe 10 dolarów. To jest ten moment, w którym aż ciśnie się na usta - a za moich czasów...

[via 7gadgets ]

Łukasz Cichy

Więcej o: