Nowa 17-przyciskowa bezprzewodowa mysz Razera

Niedawno wspominaliśmy o nowej metalowej podkładce Razera. Teraz najwidoczniej nadszedł czas na kolejna premierę w kategorii akcesoriów dla graczy. I tu małe zdziwienie znana mysz do gier RPG - Razer Naga zyskała przydomek "Epic". I co dalej?

Sęk nie w tym co zyskała ale co straciła. Razer Naga w wersji Epic oficjalnie zasiliła szeregi bezprzewodowych wskaźników do gier.

Oprócz dodania nadajnika łączności bezprzewodowej reszta urządzenia w zasadzie pozostała niezmieniona względem kablowej Nagi. Na pokładzie gryzonia znajdziemy laserowy silnik 3.5G z próbkowaniem rzędu 1000 Hz i rozdzielczością 5600 dpi. Nie znikła także główna funkcjonalność myszy, czyli 17 programowalnych klawiszy, umieszczonych pod kciukiem użytkownika. Poza tym Naga Epic daje możliwość niemal nieograniczonej regulacji koloru podświetlania urządzenia (aż 16 milionów kolorów).

Naga Epic wejdzie do sprzedaży już w listopadzie, czyli w sam raz na gorączkę świątecznych zakupów; i chyba tylko ona tłumaczy cenę urządzenia, która sięga około 130 Euro. Z drugiej strony, chyba nie ma co narzekać, to w końcu zaledwie dwa razy więcej niż blaszana podkładka Razer Ironclad ...

Razer Naga, jak poprzednie wersje bezprzewodowych myszy Razera może działac zarówno za pośrednictwem kabla jak i bez niego.

[via Razerzone ]

Łukasz Cichy

Więcej o: