Gadżet dnia - poduszka umożliwi Ci wygodne rozmawianie przez telefon

Chyba każdy, kto kiedykolwiek spędził okrągłą godzinę, rozmawiając przez telefon komórkowy wie jak jest to męcząca czynność. Biedne, zgniecione i zapocone ucho potrafi potem boleć jeszcze kilka godzin. Jeśli jednak z pewnych względów nie lubicie dousznyh słuchawek, nie ma innego wyjścia. A w każdym razie, dotychczas nie było.

Pomysł nie jest skomplikowany. Na specjalnym uchwycie, zamocowano jeszcze bardziej unikalny zawias, do którego przytwierdzono miękką poduchę w kształcie podkowy. Konstrukcja Earos to banał. Według zamysłu projektanta, muszla jest na tyle duża, że chroni ucho przed wiatrem i co ważniejsze - mroźnym wiatrem. Stanowi także naturalną barierę, dla wściekle nagrzewających się lub niewygodnych telefonów, oszczędzając użytkownikowi bólu ucha nawet po długotrwałych rozmowach.

Dzięki swojemu kształtowi, poducha nie zasłania głośnika telefonu, a sprytny zawias sprawia, że można ją szybko i bez problemu przesunąć sprzed wyświetlacza.

Brzmi wspaniale. Szkoda tylko, że Earos zajmuje dodatkowe miejsce i jakoś ciężko nam sobie wyobrazić telefon z taką poduchą przytwierdzoną na stałe.

[via Yanko Design]

Łukasz Cichy

Więcej o: