Unikalna Motorola Flipout już za złotówkę w Playu

Jeszcze w maju tego roku nie mieliśmy pewności, czy Motorola Flipout w obecnym kształcie nie była produktem wyobraźni miłośników programów do obróbki grafiki. Jak się okazało, telefon jest realną propozycją Motoroli. A teraz także i operatora sieci komórkowej Play.

Flipout to, w skrócie, kwardatowy smartfon oparty o system operacyjny Android 2.1 i doposażony w nakładkę MotoBlur. Całość napędzana jest procesorem o taktowaniu około 700 MHz.

Telefon, oprócz oryginalnego kształtu (prostopadłościan o podstawie kwadratu 67 x 67 mm i wysokości 17 mm) i unikalnego sposobu "rozsuwania" na obrotowym zawiasie cechuje się także między innymi pełną klawiaturą QWERTY, 2,8 calowym wyświetlaczem, o rozdzielczości 320x240 pikseli, kompletem łącz WiFi/Bluetooth/3G i 3 megapikselowym aparatem fotograficznym.

Motorolę Flipout możemy mieć już za złotówkę w abonamentach: LongPlay 49 Internet (za 69 złotych miesiecznie), LongPlay 49 Telefon (59 złotych miesięcznie), oraz od 79 złotych miesiecznie w Stanie Darmowym w Playu.

W MIXie nowa Motorola ma być dostępna już za 99 złotych. Czy warto? Telefon zapowiada się dobrze. Póki co Flipout jest w tak zwanej "przedsprzedaży". Realizacja zamówień rozpocznie się dopiero 3 listopada.

[via Play ]

Łukasz Cichy

embed

Motorola Flipout

  • Rodzaj telefonu: Qwerty
  • Aparat cyfrowy: 3,2 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.1 Eclair
  • WiFi

1 opinia

Podstawowe informacje o Motorola Flipout

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: