Razer Anansi - pierwsza na świecie klawiatura do gier MMO

Razer nie przestaje zaskakiwać. Po bezprzewodowej myszy do gier Razer Naga Elite, jeden z najpopularniejszych producentów wyspecjalizowanych peryferiów dla graczy zapowiedział wprowadzenie na rynek klawiatury Anansi. Także dla graczy - z ponad setką programowalnych klawiszy.

Oprócz tego klawiatura daje także możliwość nagrywania makr z poziomu gry, oraz wybrania podświetlenia z palety az 16 milionów kolorów. Anansi posiada także wbudowaną pamięć, przechowującą 20 profili oraz pięć dodatkowych klawiszy przypisanych wyłącznie do gier.

Nie oszukujmy się, klasyczne klawiatury, w które są wyposażone pecety stworzono do pisania, a nie do grania. Nasza klawiatura [...] pozwala zwielokrotnić dotychczasową ilość kombinacji klawiszy aż siedmiokrotnie. Dzięki Razer Anansi masz więc możliwość błyskawicznego i komfortowego używania wszystkich dostępnych w grze zaklęć, umiejętności oraz zdefiniowanych makr.

Co więcej, klawiatura Anansi ponoć bez problemu współpracuje ze wspomnianą już myszką Naga, wyposażoną w jeszcze kilkanaście dodatkowych przycisków. Taki duet wydaje się być istnym kombajnem dla graczy MMO i zwykłych RPG.

Cena klawiatury ma oscylować wokół 100 euro. Na sklepowych półkach ma się znaleźć już w grudniu 2010 roku.

[via Razer]

Łukasz Cichy

Więcej o: