Czy Samsung GT-i9010 będzie nowym Nexusem Google'a?

Do amerykańskiej Federalnej Komisji ds. Komunikacji, wpłynął projekt nowego telefonu Samsunga. Niby nic, gdyby nie fakt, że w GT-i9010 eksperci upatrują następcy Google'owego Nexusa One.

Niedawno także inna organizacja - Wi-Fi Alliance zaakceptowała ten sam nowy model Samsunga do obiegu. Uruchomiło to falę podejrzeń, że GT-i9010 to w rzeczywistości Nexus Two.

Wątpliwości budzi jednak sam numer kodowy telefonu. Biorąc pod uwagę, że Galaxy S cechowany był numerem GT-i9000, ten może się okazać zaledwie jakąś jego ulepszoną wersją. Tym bardziej, że równocześnie z plotkami, że coś jest nowym Nexusem pojawiają się także dementujące je wypowiedzi tajemniczych ekspertów .

Po co w ogóle to polowanie na czarownice? Amerykańskie serwisy podają, że Samsung zaprezentuje nowego Nexusa 8 listopada . Natomiast plany Google rzekomo przewidują premierę nowego systemu Android na 11 listopada... Co wydaje sie tym dziwniejsze.

Jeśli jednak to wszystko więcej niż zwykłe plotki , być może między 8, a 11 listopada poznamy nowego pretendenta do miana najmodniejszego telefonu świata.

[via Android and Me ]

Łukasz Cichy

Więcej o: