Gadżet dnia - bezprzewodowa mysz i czyścik do butów w jednym?

Są w roku takie chwile, kiedy lepiej w ogóle nie wychodzić z domu. Tym bardziej, jeśli za oknem leje, albo właśnie przestało, a chodniki spływają strumieniami - w najlepszym przypadku - brudnej deszczówki. Co w takich chwilach ma zrobić ze sobą gentleman-miłośnik elektroniki, dla którego czystość pantofli to podstawa?

Pytanie jest zgoła bez sensu, prawdziwy gentleman, pracujący w korporacji, który dba o swoje obuwie zawsze bowiem ma ze sobą Spoonge Mouse - gąbkę z czyścikiem do butów w kształcie myszy komputerowej. Niestety jak się dowiedzieliśmy klawisze nie klikają, a naciśnięcie środkowego "kółka" skutkuje uwolnieniem środka czyszczącego.

Spoonge Mouse to bardzo ciekawy gadżet z dużym potencjałem. Szkoda tylko, że czyścik nie posiada funkcjonalności rzeczywistej myszy bezprzewodowej. To chyba nie aż tak trudne do zrobienia? A mogłoby być ciekawie. Zwłaszcza, kiedy tuż po czyszczeniu trzeba by było się zabrać za pracę. Z pewnością jednak znaleźli by się klienci na taką mysz.

Ba! Być może wykształciłaby się w ogóle nowa nisza rynkowa - myszy-grzebienie, myszy-żelazka do krawatów i niewielkich zagnieceń itd. Do odważnych świat należy.

[via Yanko Design ]

Łukasz Cichy

Więcej o: