Nowa stacja dokująca Bang & Olufsen dla Wielkiej Trójki

Wizualnie prezentuje się naprawdę nieźle; futurystyczny design, aluminiowy panel, okrągłe głośniki; całość skrzy się od refleksów światła. Nowa, elegancka stacja dokująca firmy Bang & Olufsen trafi do sprzedaży na wyspach brytyjskich pod koniec listopada. Jest wyjątkowa. Dlaczego?

Noszenie muzyki w iPhonie, czy w iPodzie stało się już powszechne. A co jeśli przechowujesz ją również w iPadzie? Żeby w pełni korzystać z dobrodziejstwa, jakim jest nowy Beosound 8 należałoby korzystać ze wszystkich tych urządzeń. To nie pomyłka; rzeczywiście jest to pierwsza stacja dokująca z głośnikami dedykowana dla iPoda, iPhone'a i iPada. Dodatkowo można z niej korzystać podłączając ją do PC-ta, ponieważ wyposażono ją w port USB i do tradycyjnych urządzeń, gdzie pasuje wejście typu Aux-in. Zasilanie wymaga podłączenia do gniazdka, gdyż nie wyposażono Beosound'a w akumulatory zasilające, cóż; nie można mieć wszystkiego. Można mieć za to niewielkie, ale 70 watowe głośniki, które odtwarzają muzykę z telefonu.

Nasz bohater wystąpi w sklepach w dwóch kolorach: w czarnym i białym, uszczuplając portfel ewentualnych, chętnych nabywców o, bagatela: 895 funtów. Na pewno znajdzie swoich odbiorców, szczególnie, że dźwięk jest nieziemski, a pasjonatów czystości dźwięku u nas nie brakuje.

Jarosław Senator

Więcej o: