Nowy pokrowiec na iPada z aluminium

iPad jest jednym z obecnie najpopularniejszych, podręcznych środków łączności i pozyskiwania informacji. Jednak jego konstrukcja jest dość delikatna i żeby iPad nie zamienił się w "uPodł" po gwałtownym zetknięciu z ziemią, warto go zabezpieczyć.

ZAGG to taka sympatyczna firma, która zajmuje się projektowaniem i produkcją różnego rodzaju futerałów na elektroniczne gadżety, które nosimy przy sobie najczęściej. Można znaleźć wśród ich produktów opakowania ochronne ze skóry, aluminiowe, czy plastykowe. Od skórzanego pokrowca na laptopa, przypominającego piłkę do futbolu amerykańskiego do w pełni przezroczystej osłony na iPhone'a.

Ostatnio trafia do sprzedaży ich najnowsze rozwiązanie dedykowane iPadowi. Pokrowiec jest wykonany z aluminium i występuje w dwóch wersjach; pierwsza ma wbudowaną klawiaturę, dzięki której możemy obsługiwać iPada jak PC-ta, a dzięki drugiej możemy ustawić go sobie pod odpowiednim dla nas kątem, żeby np. coś obejrzeć. Opakowanie oprócz samego pokrowca będzie zawierać kabel MicroUSB do ładowania i baterią litowo-polimerową 510 mAh plus opcjonalnie gumowe nóżki.

Wymiary:

Wysokość: 250 mm

Szerokość: 194 mm

Głębokość: 10,2 mm

Waga: 200 - 370 g

Jarosław Senator

Więcej o: