Nowy Lenovo A310-2 o podwyższonym stopniu piękna wjeżdża do Polski

Świat nie jest fair. Po latach zarzucania iMakom tego i owego przyszło nam bić pokłony nad innowacyjnością i wygodą użytkowania komputerów PC typu All-in-One. W Polsce pojawił się bowiem nowy Lenovo A310-2.

Podstawowym argumentem przemawiającym na korzyść komputera jest jego wygląd. Sprytne połączenie rozległych białych i czarnych powierzchni, uporządkowana asymetria i elementy z polerowanej stali są dalekie od nudności i bezbarwności.

Jeśli zaś chodzi o wnętrzności - mamy do czynienia z procesorem Intel Core i3, 4 GB pamięci RAM, dyskiem twardym 500 GB oraz, niestety, zaledwie zintegrowanym układem grafiki. Ponadto, cztery porty USB 2.0, HDMI, FireWire, oraz komplet łączy bezprzewodowych. Wszystko to stanowi podstawę 21,5 calowej dotykowej matrycy FullHD 1080p

W zestawie znajduje sie także bezprzewodowa biało-srebrna klawiatura oraz mysz. Komputer wraz z 64 bitowym systemem operacyjnym, póki co, dostępny jest wyłącznie w sklepie Vobis i kosztuje aż 3999 złotych. Cena być może do przełknięcia, gdyby w komplecie znajdowała się także wydzielona karta graficzna. Wtedy jednak z pewnością podstawka monitora byłaby nieco większa.

[via Lenovo; Vobis]

Łukasz Cichy

Więcej o: