Nowy LG Swift Plus trafia na polski rynek

Na polski rynek właśnie wchodzi nowy LG Swift Plus, znany też jako LG P500 lub Optimus One. Jak to zwykle w przypadku LG - sama szyba z przodu, a telefon podobny do swoich poprzedników bardziej niż całkowicie. Jedną z niewielu zmian wprowadzoną ostatnio do wyglądu telefonów LG jest napis "Google" na tyle obudowy.

Swift Plus pracuje na Androidzie 2.2 Froyo; to tak w ramach tego napisu z tyłu. Wyposażony jest w aparat 3 mpx z możliwością nagrywania wideo VGA 18fps, HSDPA, Wifi, oczywiście Bluetooth 2.1, ekran o przekątnej 3,2 cala, rozdzielczości 320 x 480 pikseli i procesor z zegarem 600 MHz. Zaś w środku można odkryć LG App Advisor, który można aktualizować, co dwa tygodnie aplikacjami z Android Market.

Aparat kosztuje 999 zł i można go kupić, na razie, tylko w sklepie internetowym LG . Nic straconego: niebawem pojawi się u operatorów. LG chwali się, że od czasu premiery (nie w Polsce) sprzedał ponad milion egzemplarzy Swifta, P500, alias Optimusa.

Moim zdaniem: ładny, zgrabny, elegancki i nic w nim nadzwyczajnego, poza ceną, nie ma, ale trafia do sprzedaży w Polsce, więc wypada wspomnieć.

źródło: LG

Jarosław Senator

Więcej o: