Bądź jak Tron, mysz i klawiatura prosto z filmu

Z okazji nadchodzącego sequela filmu "Tron", firma Razer wypuściła mysz utrzymaną w estetyce filmowego komputerowego świata.

Pierwszy "Tron" był pierwszym filmem w którym wykorzystano grafikę komputerową, stworzoną za pomocą specjalnie zbudowanego komputera PDP F-1 "Super Foonly".

Fabuła filmu to baśniowa opowieść o Flynnie (Jeff Bridges), programiście wciągniętym do wnętrza komputera. Aby się wydostać musiał on pokonać złowrogi program zarządzający Master Control Program (MCP), co przy pomocy tytułowego programu Tron, oczywiście mu się udało. Sequel, "Tron: Legacy" przenosi akcję z lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku do współczesności i Internetu.

"Tronowa" mysz przeznaczona jest jednocześnie dla użytkowników lewo- i praworęcznych, graczom zapewnia milisekundowy czas reakcji i rozdzielczość 5600 dpi osiąganą dzięki laserowemu czujnikowi

Jako bonus niespotykany w innych myszkach, otrzymujemy zestaw filmowych efektów dźwiękowych i świetlnych. Myszkę można kupić samodzielnie w cenie około 100 dolarów (300 złotych) albo w zestawie z filmową klawiaturą i podkładką.

[Na podstawie razerzone , za CrunchGear ]

Janusz A. Urbanowicz

"Tronowa" mysz przeznaczona jest jednocześnie dla użytkowników lewo- i praworęcznych, graczom zapewnia milisekundowy czas reakcji i rozdzielczośc 5600 dpi osiąganą dzięki laserowemu czujnikowi. Jako bonus niespotykany w innych myszkach, otrzymujemy zestaw filmowych efektów dźwiękowych i świetlnych. Myszkę można kupić samodzielnie w cenie około 100 dolarów (300 złotych) albo w zestawie z filmową klawiaturą i podkładką.

Więcej o: