Gadżet dnia - ćwierkająco-twarzowe adidasy

Coraz bardziej dociera do nas, że z przerwami, ale nadal żyjemy w cywilizacji logotypów. A z każdym kolejnym dniem dostajemy następną szansę aby zapaść się w niej jeszcze bardziej. Przykładem mogą być nasze dzisiejsze gadżety - prototypy "społecznościowych" butów, zaprojektowanych dla Adidasa przez Gerrego Mckaya.

Zamysł jest taki, że kiedy założywszy buty podskoczymy, za pośrednictwem sieci 3G na tablicy ogłoszeniowej odpowiedniego portalu społecznościowego rejestruje się wpis. A może po prostu mają "szałowo" wyglądać?

Jakimikolwiek właściwościami będą się cechować, eksperci na całym świecie zgadzają się, że jeśli Adidas rzeczywiście wprowadzi te modele do sprzedaży, będzie to ogromny sukces. No i zdecydowanie więcej sprzeda się przez internet niż za pośrednictwem sklepów. A także, że prawdopodobnie nikt nie będzie ich nosił, ale każdy będzie je miał.

A co Was by skłoniło do zakupu Facebookowych butów? WiFi? Panel LCD? Radio i bluetoothowe słuchawki? Propozycje prosimy umieszczać w komentarzach .

[za Buzzfeed ]

Łukasz Cichy

Więcej o: