CES 2011: Asus zaprezentuje EP121 - 12 calowy tablet z procesorem Intela

Jest ten tydzień w roku, w którym wszystkie marzenia stają się rzeczywistością, a na twarzach ludzi na całym świecie wykwita uśmiech... To nie święta, a targi CES w Las Vegas. Tym razem targową premierę swego nowego urządzenia zapowiedział Asus. W styczniu zobaczymy tablet EeePad121.

12 calowy wyświetlacz, Windows 7 w ramach systemu operacyjnego i mobilny procesor Intel Core i5 to nie wszystko, co sprawia, że o EP121 warto będzie pomysleć, zastanawiając się nad kupnem tabletu.

Prezes Asusa  - Jonney Shih - obiecuje że EP121 będzie cechował się lepszymi osiągami niż istniejące już urządzenia, pełniejszą zdolnością do wielozadaniowości, i dłuższym zyciem baterii. Obrazu dopełniają porty USB, HDMI, gniazdo kart SD, kamera internetowa, multi-touch, oraz pełna obsługa pakietu Office.

Z prezentacji z targów Computex dowiedzieliśmy się, co dodatkowo potwierdził Digitimes , że Asus planuje wprowadzenie do sprzedaży w 2011 roku także dwóch modeli 10 calowych (w oparciu o Windows 7 oraz duet Android i układ Tegra 2) i jednego 7 calowego (także w oparciu o Androida i Tegrę 2).

Czekamy i zacieramy ręce.

[za Asus]

Łukasz Cichy

Więcej o: