CES 2011: MSI atakuje laptopami z Sandy Bridge

Podczas trwających właśnie targów CES 2011 MSI zaprezentowało właśnie szesnaście nowych laptopów opartych o najnowocześniejsze i najpotężniejsze obecnie procesory Intela - Sandy Bridge. Czego możemy się po nich spodziewać?

Seria G to laptopy przeznaczone głównie dla graczy. Wyposażone nie tylko w wielordzeniowe procesory Core i7, ale także karty graficzne serii NVIDIA GeForce GTX 500 i 400 powinny poradzić sobie z każdą wymagającą produkcją. Posiadać będą także głośniki Dynaudio, które, wedle zapowiedzi, mają zapewnić wyjątkowo realistyczny dźwięk (jak na laptopy oczywiście). Seria F zaś to sprzęt raczej uniwersalny, który poradzi sobie z niektórymi grami, ale nie ma aż takiej mocy, jak G. Wyposażony jest w technologię, która włącza kartę graficzną dopiero wtedy, gdy jest naprawdę potrzebna, co pomaga optymalizować zużycie energii. Z kolei C to seria najtańsza, której najważniejszą cechą jest wyjątkowo mocna baterią, która powinna wystarczyć nawet na 8 godzin pracy.

Brzmi to wszystko bardzo interesująco, zwłaszcza z uwagi na Sandy Bridge, szkoda tylko, że w naszym kraju komputery MSI nie są powszechnie dostępne.

Zapraszamy do galerii , gdzie znajdziecie sporo fotek nowych laptopów MSI.

[via engadget , gumballtech ]

Tomasz Kutera

Więcej o: