Czego mamy się spodziewać po telefonie Samsung Galaxy S2?

Specyfikacja techniczna drugiej wersji Samsunga Galaxy S zapowiada się imponująco. Do Sieci trafiły bowiem nowe doniesienia związane z nowym modelem telefonu koreańskiego producenta.

Za niecały miesiąc w Barcelonie odbędzie się World Mobile Congress, na którym spodziewamy się zobaczyć wiele nowych modeli telefonów. Jednym z nich może być kolejna wersja Samsunga Galaxy S. Przecieki na temat kolejnych modeli telefonów Samsunga nie budzą może tak powszechnego zainteresowania jak plotki o Apple, ale jeśli nowy Galaxy S będzie taki jak głoszą niektóre "źródła", to jest na co czekać.

Serwis GSMarena podaje, że Galaxy S2 ma być wyposażony między innymi w dwurdzeniowy procesor (choć prawdopodobnie nie będzie to Nvidia Tegra 2), 8 megapikselowy aparat i 1 GB pamięci RAM. Do tego 4,3-calowy wyświetlacz kolejnej generacji Super AMOLED i najnowsza wersja Androida na telefony komórkowe (Gingerbread, 2.3).

Czy doniesienia te są prawdą przekonamy się dopiero 13 lutego - Samsung na ten dzień zaplanował zaprezentowanie "czegoś ważnego". Kolejne zwiastuny zaś pojawiać się mają już od początku lutego.

Więcej o: