Monty Python strzela krowami na iOS

Wielbiciele Angry Birds zapomną o strzelaniu ptakami z procy? Raczej nie, ale na fali popularności tej aplikacji powstaje inna, w której ekipa Monty Pythona pozwoli nam miotać krowami do okopanych rycerzy.

Pomimo upływu lat, skecze grupy Monty Pythona nie tracą na atrakcyjności. Zdają sobie z tego sprawę twórcy nowej aplikacji dla iPhone'a, iPada, iPoda Touch i wybranych telefonów komórkowych. W grze Monty Python Cow Tossing miotać będziemy krowy w kierunku Anglików kryjących się w drewnianych lub kamiennych budowlach. Zwierzęta, wzorem szalenie popularnego Angry Birds , wystrzeliwać będziemy z katapulty.

W przeciwieństwie do produkcji Rovio Mobile, w Monty Python Cow Tossing znajdziemy jednak niewiele plansz - będzie ich zaledwie trochę ponad osiemdziesiąt. Ciekawym pomysłem wydają się natomiast być ulepszenia takie jak Święty Graal, możliwość rozbudowywania swojej katapulty lub strzelania innymi zwierzętami. Firma Zed - autorzy gry - obiecują, że zostanie ona udostępniona w ciągu kilku tygodni. Nie podają jednak jej ceny. Wiadomo natomiast, że będzie ona współpracowała z Game Center.

Jest to więc kolejna produkcja, w której spotkamy się z humorem, skeczami Monty Pythona. Jakiś czas temu pisaliśmy o podobnych grach z Facebooka.

 

Krzysztof Pielesiek

[za: Pocket Gamer ]

----

Atarynka, Kajtek, zegarek z kalkulatorem... TOP 10 gadżetów z lat 80.

Więcej o: