MWC 2011: BlackBerry Playbook będzie kusił... Tetrisem

Firma RIM poinformowała w trakcie konferencji MWC 2011, że podpisała z Electronic Arts umowę na dostarczenie preinstalowanych gier dla nowej platformy BlackBerry Playbook. Mają to być Need for Speed Undercover i Tetris.

Jak czytamy w informacji prasowej:

Gdy użytkownicy włączą po raz pierwszy swoje tablety BlackBerry Playbook, powinni być przygotowani na solidną dawkę ekscytującej rozrywki z dwoma kultowymi grami Electronic Arts preinstalowanymi na urządzeniach.

Trzeba przyznać, że oba tytuły w swoich latach były kojarzone z kwintesencją elektronicznej rozrywki. Obie mają być dostępne w wersji 3D i służyć jako próbka mozliwości urządzenia. Miejmy tylko nadzieję, że wymagania sprzętowe Tetrisa nie zagotują nowego tabletu RIMa, a sama gra będzie dozwolona także w wersji dla użytkowników poniżej 18 roku życia.

Travis Boatman, wiceprezes EA Mobile powiedział:

Udostępnianie tych gier na BlackBerry Playbook jest ekscytującym sposobem dla EA na dostarczenie ekscytujących wrażeń jeszcze większej rzeszy konsumentów zupełnie nowego urządzenia. Jakość gier EA pozwoli zaprezentować wydajność BlackBerry Playbook trafić do szerokiego grona odbiorców

[za RIM]

Łukasz Cichy

embed

BLACKBERRY PlayBook 64 GB

  • System operacyjny: BlackBerry OS
  • Komunikacja: Wi-Fi
  • Przekątna ekranu: 7 cali
  • Pamięć wewnętrzna: 64 GB

2 opinie

Parametry techniczne

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: