Rozwiązanie dla nieszczęśliwie zakochanych - monitoring statusu związku na Facebooku

Aplikacja, która informuje o zmianie statusu związku na Facebooku - Breakup Notifier - ma szanse być wielkim hitem.

Na tym bożym świecie znane są trzy elementy napędzające rozwój - seks, pieniądze i przemoc. Można je jednak sprowadzić do jednego - seksu. Tą właśnie zależność wykorzystuje nowa aplikacja na Facebooku - Breakup Notifier . Przewidujemy, że okaże się być wielkim hitem. Jak działa?

Najpierw wybieramy z naszej listy znajomych te osoby, których statusem związku jesteśmy żywo zainteresowani. To właściwie jedyna czynność, jaka jest od nas wymagana - całą resztę załatwi aplikacja. Chodzi mianowicie o to, że jeśli wybrana przez nas osoba zmieni status związku (np. z "W związku" na "wolny"), to w ciągu 10 minut otrzymamy o fakcie tym powiadomienie via e-mail. W ten sposób otrzymamy przewagę a zdobytą wiedzę można będzie błyskawicznie wykorzystać.

Niestety, obecnie aplikacja jest przeciążona i skanuje moją listę znajomych od dobrych 20 minut. To chyba dobrze świadczy o tym, jak wielką popularnością może cieszyć się w przyszłości.

Jak podaje TechCrunch , twórca aplikacji pracuje obecnie nad innym narzędziem, które będzie z kolei informować o wyrzuceniu nas z listy znajomych.Unfriend Notifier (bo taką nazwę nosić ma nowa aplikacja) ma być jednak płatny (na początku 99 centów, później 4,99 USD).

Więcej o: