Dell przedstawia nowe, kolorowe laptopy

Amerykańska firma przedstawiła nowe notebooki z serii Inspiron R. Od konkurencyjnych rozwiązań odróżnia je interesujący design.

Najnowsze laptopy z serii Inspiron R posiadają 14, 15,6 i 17,3-calowe wyświetlacze. W ich obudowie znajdziemy procesory Intel Core i3, i5 lub i7 i maksymalnie 8GB pamięci RAM. Dell zapewnia, że te nowości sprzętowe mogą działać nawet 13 godzin po naładowaniu ich baterii. Znajdziemy w nich także napęd Blu-ray (opcjonalny), kamerkę HD, port USB 3.0 oraz wyjście HDMI 1.4.

Najciekawsze są jednak panele zaprojektowane przez firmę Design Studio. W sumie będzie ich 25, ale oczywiście za każdy z nich trzeba dopłacić. Warto jednak rzucić na nie okiem. Dzięki nim, nasz laptop na pewno będzie się wyróżniał wśród innych urządzeń tego typu.

Ceny nowych notebooków z serii Inspiron R zaczynają się od 529 dolarów (lub 479 funtów szterlingów). Kolorowe panele kosztują 40 dolarów za sztukę. Laptopy powinny trafić do sklepów w nadchodzących dniach, a już teraz można je zamówić na stronie internetowej firmy Dell.

Krzysztof Pielesiek

[za: Slashgear ]

Więcej o: