Najlepsze promocje z marketów (11 kwietnia 2011)

Do marketów w tym tygodniu najlepiej udać się po następujące produkty: dwa kina domowe, aparat cyfrowy oraz dwie gry PlayStation oraz grę Xbox 360. Wszystkie będą dostępne w promocyjnych cenach, przy czym zapłacić będzie można nawet o 550% mniej niż w sklepach internetowych!

Promocje dostępne są w marketach Saturn Planet we Wrocławiu oraz Makro Cash and Carry na terenie całego kraju.

Kino domowe Philips HTS3560

Zestaw kina domowego (na zdjęciu powyżej) odtwarzający płyty BD, DVD-R/RW, DVD+R/RW , CD-R/RW, Audio CD, VCD, SVCD, oraz obsługujący formaty multimedialne MP3, WMA, DivX Ultra, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, MKV, AVI, JPEG, GIF. Posiada zestaw głośników 5.1, radio FM, port USB oraz złącze HDMI. Do kupienia w Saturn Planet we Wrocławiu za jedyne 936 zł, tj. o prawie 157 zł taniej niż online. Oferta jest ważna do 14 kwietnia.

Kino domowe Samsung HT-C5530

Kino domowe Samsung HT-C5530Kino domowe Samsung HT-C5530 Fot. Okazje.info

Kino domowe z odtwarzaczem Blu-ray obsługującym płyty BD-Video, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-R/RW, BD, CD-DA oraz formaty  MP3, WMA, DivX HD i JPEG. Posiada 6 głośników, radio FM z RDS, port USB, a także 2 wejścia i jedno wyjście HDMI. Można je mieć za 1188 zł. Promocja trwa do 14 kwietnia w Saturn Planet we Wrocławiu.

Aparat cyfrowy Kodak EasyShare Z915

Aparat cyfrowy Kodak EasyShare Z915Aparat cyfrowy Kodak EasyShare Z915 Fot. Okazje.info

Aparat posiadający kolorowy 2,5 calowy wyświetlacz. Rozdzielczość 10 Mpix. Wyposażony w optyczną stabilizację obrazu, obiektyw z 10-krotnym zoomem optycznym, system wykrywania twarzy oraz redukcję rozmazań. Dostępny w Makro Cash and Carry za 330,87 zł, czyli o ponad 30% taniej niż w ofercie sklepów internetowych. Promocja obowiązuje do 18 kwietnia.

Gra PlayStation 3 Fracture (PS3)

Gra PlayStation 3 Fracture (PS3)Gra PlayStation 3 Fracture (PS3) Fot. Okazje.info

Fracture to gra akcji, której akcja toczy się w roku 2161, w momencie, gdy Stany Zjednoczone po ogromnej powodzi podzieliły się na dwie zwalczające się frakcje: zachodnią Republikę Pacyfiku oraz wschodni Sojusz Atlantycki. Gracz kieruje Masonem Briggs'em - walczącym po stronie Sojuszu żołnierzem, który specjalizuje się w wykorzystywaniu nowoczesnej techniki wojennej - Deformowania Terenu. Gra do kupienia w Saturn Planet we Wrocławiu. Do 14 kwietnia można ją kupić za 34,99 zł, czyli o 55 zł taniej niż online.

Gra PlayStation 2 Battle for the Pacific (PS2)

Gra PlayStation 2 Battle for the Pacific (PS2)Gra PlayStation 2 Battle for the Pacific (PS2) Fot. Okazje.info

Jest to gra akcji rozgrywana w realiach II Wojny Światowej. Gracz kieruje postacią amerykańskiego żołnierza walczącego na Pacyfiku w trakcie konfliktu USA z Japonią. Wszystkie elementy gry przygotowano zgodnie z faktami historycznymi, czyli prawdziwe są zarówno informacje o konflikcie, filmy przerywnikowe oraz same misje. Gra zawiera tryb rozgrywki wieloosobowej przy  pomocy Internetu, w którym użytkownik może kierować żołnierzem każdej ze stron. Grę można kupić za jedyne 19,99 zł w Saturn Planet we Wrocławiu, czyli o ponad połowę taniej niż w sklepach internetowych. Oferta jest ważna do 14 kwietnia.

Gra Xbox 360 Shrek The Third (X360)

Gra Xbox 360 Shrek The Third (X360)Gra Xbox 360 Shrek The Third (X360) Fot. Okazje.info

Shrek The Third to gra zręcznościowo - przygodowa ściśle oparta na filmie będącym trzecią częścią przygód ogra. Gracz kieruje różnymi postaciami, między innymi Kotem w butach, Shrekiem, Fioną, Arturem, a każdy bohater posiada unikalne zdolności i ataki. Do przejścia jest ok. 20 poziomów, wzorowanych na ekranizacji kinowej oraz stworzonych specjalnie na potrzeby gry. Niektóre etapy przeznaczone są wyłącznie dla konkretnych postaci. W Saturn Planet we Wrocławiu można ja kupić już za 34,99 zł, czyli aż o 550% taniej niż online! Oferta jest ważna do 14 kwietnia.

Sprawdź pozostałe promocje Saturn Planet na Okazje.info

Magdalena Zasuń

Okazje.infoOkazje.info Fot. Okazje.info

Więcej o: