Sony Ericsson Xperia Play w przedsprzedaży

Od 19 kwietnia w sieci Play można będzie składać zamówienia na telefon Sony Ericsson Xperia Play, mający łączyć w sobie funkcje telefonu i konsoli do gier.

Sony Ericsson Xperia Play to tak zwany "PlayStation phone". Zaprezentowano go oficjalnie podczas ostatnich targów Mobile World Congress 2011 . PlayStation Phone działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android Gingerbread. Posiada on 4-calowy pojemnościowy wyświetlacz o rozdzielczości 854x480 obsługujący technologię multitouch. Urządzenie wyposażono w kamerkę 5Mpx i czytnik kart microSD. Posiada ono 512MB pamięci RAM oraz 512MB pamięci ROM. Procesor to Qualcomm Snapdragon QSD8255(1GHz), natomiast za przetwarzanie grafiki odpowiedzialny jest procesor graficzny Adreno 205.

Od 19 kwietnia można składać zamówienia na telefon Sony Ericsson Xperia Play na stronie internetowej sieci Play. Urządzenie pod względem specyfikacji zapowiada się świetnie (a do tego na starcie ma być dostępnych na nie 60 gier), ale cena już taka świetna nie jest. W zależności od taryfy w sieci Play za urządzenie trzeba będzie zapłacić od 2009 do 349 złotych.

http://blogplay.pl/2011/04/sony-ericsson-xperia-play-rusza-przedsprzedaz/

embed

Sony Ericsson Xperia Play czarny

  • Rodzaj telefonu: Slider
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3 Gingerbread
  • WiFi

0 opinii

Podstawowe informacje o Sony Ericsson Xperia Play czarny

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: