Jakie tablety planuje Dell na 2011 r.?

W sieci pojawiła się specyfikacja i daty premiery (choć raczej amerykańskie) nowych tabletów Dell.

Dell Latitude ST, który pojawi się w październiku, to właściwie mały pecet. Procesor Intel Oak Trail 1,5GHz, 2GB pamięci RAM, dysk SSD 128GB, a wszystko pod kontrolą Windows 7. Wyświetli rozdzielczość 1366 na 768 pikseli, także na ekranach zewnętrznych dzięki HDMI, ma niemalże standardowe 2 kamery - z przodu 1,3 megapiskela i 3 megapiksele z tyłu. Ponadto GPS, akcelerometr, wsparcie dla rysika i 8 godzin pracy na baterii.

Streak Pro z kolei przypomina konkurencyjne tablety. Procesor NVIDIA Tegra T25, Android 3.0 Honeycomb, 2 mikrofony i kamery, zestaw aplikacji dla biznesu i rozdzielczość 1200 na 800. Ciekawostką może być interfejs Stage UI od Dell. Zaplanowany jest na czerwiec.

Latitude XT-3 jest laptopem z obracanym ekranem, dzięki czemu może być używany jako tablet. Jest też największy - 13 cali i najmocniejszy - na pokładzie ma Intel Huron River Core i3, i5 albo i7 SV oraz 4GB pamięci RAM. System operacyjny to Windows 7 ze wsparciem dla rysika. Zwracający uwagę na bezpieczeństwo na pewno docenią czytnik linii papilarnych i szyfrowany dysk. Premiera w lipcu.

[za: AndroidCentral ]

Więcej o: