LG Swift 2X: Jeden z najszybszych smartfonów na świecie już w Polsce

Kiedy z braku czasu smartfon zaczyna przejmować niektóre codzienne role komputera osobistego szczytem naiwności byłoby spodziewać się, że jego wydajność się nie obniży. Ogrom aplikacji instalowanych i uruchomianych przy pomocy telefonu wciąż sie zwiększa. Podobnie zresztą jak oczekiwania dotyczące wydajności telefonu. Odpowiedzią na problem może być LG Swift 2X.

Jako pierwszy na świecie telefon LG Swift 2X wyposażony został w dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2 o prędkości 1 GHz. Stawia go to w czołówce najszybszych dostępnych na rynku smartfonów.

Producent obiecuje:

Dzięki przełomowej technologii zastosowanej w nowym smartfonie, możemy pozwolić sobie, na równoczesne używanie go, jako mobilnego biura, urządzenia multimedialnego i telefonu jednocześnie.

Telefon działa w oparciu o system Android 2.2. Producent obiecuje jednak, że aktualizacja do wersji 2.3 jest już w drodze. Ponadto, Swift 2X wyposażony został w dwie kamery - 1,3 megapiksela z przodu i 8 megapikseli z tyłu, z możliwością nagrywania w FullHD - wbudowaną pamięć o pojemności 8 GB, gniazdo kart pamięci, obsługe protokołu DLNA, złącze HDMI, oraz 4 calowy wyświetlacz o rozdzielczości WVGA (800x480 pikseli).

LG Swift 2X dostępny jest już w sklepie internetowym LG za cenę około 1800 złotych.

embed

LG Swift 2X P990 biały

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.2 Froyo
  • WiFi

3 opinie

Podstawowe informacje o LG Swift 2X P990 biały

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: