Pełnowymiarowa klawiatura do iPhone'a lub iPoda

Pomimo tego, że pisanie na dotykowym ekranie jest wygodne i szybkie, wiele osób nadal woli korzystać ze standardowych rozwiązań. Propozycją dla nich może być pełnowymiarowa klawiatura, z możliwością podłączenia do niej iPhone'a lub iPoda.

Z pozoru WOW-Keys wygląda normalnie, klawiatura w układzie QWERTY, nieduża, zgrabna, ale... tam gdzie powinna być klawiatura numeryczna widnieje wielka dziura. To właśnie w tym miejscu montuje się iPhone'a lub iPoda.

Klawiatura współpracuje zarówno z PC, jak i MAC oraz posiada przycisk szybkiego przełączania się pomiędzy komputerem, a urządzeniem podłączonym do WOW-Keys. Problem braku klawiatury numerycznej można rozwiązać dzięki specjalnej aplikacji, dostępnej w sklepie Apple. Klawiatura nie została wyposażona w dużą ilość klawiszy multimedialnych, a to dlatego, że do tego celu można również wykorzystać iPhone'a lub iPoda. Dzięki WOW-Keys, po podłączeniu telefonu użytkownik otrzymuje też funkcję multi-touch, z której można korzystać zarówno na PC oraz MAC. Jako że jest to tak naprawdę stacja dokująca z rozszerzonym wachlarzem możliwości, klawiatura może służyć z powodzeniem jako ładowarka oraz do synchronizowania danych z iTunes.

Klawiatura WOW-Keys ze stacją dokującą dla iPhone'a lub iPodaKlawiatura WOW-Keys ze stacją dokującą dla iPhone'a lub iPoda fot. CompuExpert WOW-Keys to ciekawa propozycja, szczególnie dla ludzi zapracowanych, którzy lubią mieć wszystko pod ręką i też nie chcą, aby ich urządzenie walało się gdzieś po biurku. Poza tym dodaje funkcję multi-touch do komputera, co może pomóc w zastąpieniu przy niektórych czynnościach tradycyjnej myszki.

[za: CompuExpert ]

Więcej o: