Mysz i słuchawki dla fanów Diablo

Miłośnicy elektronicznej rozrywki dostają gadżety przygotowane z myślą o jednym z największych nadchodzących hitów.

Na Diablo III czekają miliony graczy na całym świecie. Na ich oszczędności czeka natomiast firma SteelSeries. Z myślą o fanach produkcji studia Blizzard, przygotowała ona mysz i słuchawki ozdobione motywami z gry. Te drugie posiadają wbudowany mikrofon, 18 świecących na czerwono diod LED oraz ozdoby w tym samym kolorze. Mysz jest natomiast przeznaczona dla osób zarówno prawo jak i leworęcznych. Jest to urządzenie laserowe (5000 DPI) posiadające siedem programowalnych przycisków. Producent twierdzi, że stworzono je z myślą o takich grach jak Diablo III. Urządzenie ozdobione srebrnymi motywami i świecącym na bursztynowo logo gry, wytrzymywać ma 10 milionów kliknięć. Ma ono także pięcioletnią gwarancję.

Słuchawki i mysz zadebiutują w październiku tego roku w trakcie imprezy BlizzCon. Ich cenę ustalono na 69 dolarów (mysz) i 119 dolarów (słuchawki).

Trzeba także przypomnieć, że to nie pierwsze urządzenia tego typu ozdobione logo SteelSeries. Kilka miesięcy temu mogliśmy nabyć mysz dla fanów World of Warcraft .

Więcej o: