LG Swift 3D jeszcze w czerwcu dostępny będzie w Polsce

LG Swift 3D, smartfon z trójwymiarowym wyświetlaczem jeszcze w tym miesiącu dostępny będzie w Polsce. Na początku można go będzie kupić w sieci Plus.

LG Swift 3D działa pod kontrolą Androida 2.3. Wyposażono go w 4,3-calowy ekran, procesor taktowany zegarem 1 GHz, 512 MB RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Jego najważniejszą cechą jednak jest fakt, że urządzenie może wyświetlać obraz w 3D bez okularów.

Mieliśmy LG Swift 3D w rękach podczas targów MWC 2011 . Stwierdziliśmy wówczas, że 3D bez okularów - działa. Z tyłu telefonu umieszczono dwie kamery, dzięki którym można rejestrować obraz w 3D, a następnie swoje filmy lub zdjęcia w trójwymiarze oglądać na ekranie telefonu. Głębię obrazu naprawdę widać, choć miałam wrażenie, że po dłuższym wpatrywaniu się w wyświetlacz wzrok zaczyna trochę "cierpieć". Z drugiej strony waga urządzenia była dość spora. Jak na telefon, to Swift 3D jest dość ciężki. Uzasadnieniem jest specyfikacja (w tym wspomniane już dwa aparaty), ale wyobrażam sobie, że będzie znacznie obciążać kieszeń.

embed

LG Swift 3D P920 czarny

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.2 Froyo
  • WiFi

1 opinia

Podstawowe informacje o LG Swift 3D P920 czarny

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: