Zdrowsi dzięki bransoletce

Zdrowie jest bezcenne i trzeba o nie dbać. Jest to jednak dosyć trudne, jeśli nie wiemy, które nawyki nam szkodzą. Specjalna bransoletka pokaże nam, co zmienić w swoich przyzwyczajeniach, aby móc cieszyć się doskonałą kondycją przez długie lata.

Jawbone UP, bo o niej mowa, to gadżet, którego zadaniem jest kontrolowanie organizmu przez 24 godziny na dobę. Wyposażona w sensory, wodoodporna bransoletka monitoruje ruchy, zbiera informację na temat spożywanych pokarmów, tudzież śledzi przebieg snu. Na podstawie zebranych informacji Jawbone UP oceni styl życia właściciela, jak również zaproponuje rozwiązania, które sprawią, że stanie się on zdrowszy. Wszystkie dane zgromadzone przez bransoletkę można odczytać dzięki specjalnej aplikacji na iPhone'a - możliwe, że również na inne smartfony.

Świetny gadżet dla osób, które nie mają czasu korzystać z porad dietetyków, miewają problemy ze snem, lub po prostu chcą zachować swój organizm w jak najlepszej kondycji. Bransoletka dostępna będzie w kolorach niebieskim i różowym, a do sprzedaży trafi jeszcze w tym roku.

[za: SlashGear ]

Więcej o: