5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie LG Swift 3D

3D narobiło trochę zamieszania w sezonie 2010-2011. Jakąś formę "3D" wbudowywano w prawie każdy nowy telewizor, monitor, czy telefon komórkowy. LG Swift 3D to jeden z pierwszych na rynku, który trójwymiar zaprzęgał do pracy "w pełnym wymiarze".

Największą zaletą LG Swift 3D miał być autostereoskopowy wyświetlacz 3D, oszukujący nasz biedny, spracowany mózg na tyle sprytnie, że bez konieczności zakładania specjalnych okularów moglibyśmy oglądać materiały w 3D. Jak się to udało i czy w ogóle działa, dowiecie się z naszej minirecenzji. Wcześniej warto zapoznać się z p ełną specyfikacją , którą znajdziecie na stronach Technologii.

Oto 5 rzeczy, które powinniście o nim wiedzieć.

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie LG Swift 3D

LG Swift 3D można kupić w sklepach internetowych i na aukcjach. Nowy będzie nas kosztował około 1400 złotych. Używany, połowę tej kwoty. Telefon LG Swift 3D nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród operatorów. U tych jednak, którzy posiadają go w swojej ofercie kosztuje on - wraz z abonamentem około 90 złotych miesięcznie - niemal tyle samo co w sklepach internetowych. Tylko w Plusie, podpisując umowę na 99 złotych miesięcznie - na dwa lata - dostaniemy możliwość kupienia telefonu za 599 złotych.

Zapraszamy do galerii.

.

Więcej o: