5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie Nokia C3-01

Jednym z niewielu telefonów typu Touch'n'Type, łączących zalety standardowej klawiatury i dotykowego ekranu.

Model C3-01 nawiązuje do pierwszego Touch'n'Type Nokii, czyli telefonu X3-02. Nowy aparat jest jednak bardziej obły, przez co wygląda bardziej nowocześnie. Wyposażono go także w gęstszy wyświetlacz o rozdzielczości 320x480 pikseli. Nie to jednak stanowi o jego wyjątkowości, tylko unikalny dotykowo-klawiaturowy interfejs, sprawiający, że korzystanie z telefonu jest naprawdę intuicyjne. Czy jednak warto zainteresować się modelem Nokia C3-01?

Oto 5 rzeczy, które powinniście o niej wiedzieć. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie Nokia C3-01

Nokia C3-01 to nie tylko solidny, ale także dość popularny aparat Nokii. Znajdziemy go w ofercie Orange za 3 złote wraz z abonamentem za 49,90 złotych, za złotówkę w Play'u jeśli podpiszemy abonament All Inclusive za 59 złotych. Telefon widnieje także w ofercie T-Mobile. Niestety, nie jest obecnie dostępny.

Nokia C3-01 dostępna jest także w sklepach internetowych nawet za 499 złotych. Na aukcjach udało się nam znaleźć tę Nokię, nową, już poniżej 400 złotych. Średnio jednak będziemy musieli przygotować około 450-500 złotych plus koszty dostawy.

Zapraszamy do galerii Nokii C3-01 .

Więcej o: