5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie Samsung S5610

Samsung S5610 to z pewnością telefon wyjątkowy na rynku urządzeń moblinych. Głównie powinien przykuć uwagę tych osób, które szukają telefonu bardzo taniego, a za razem wygodnego oraz prostego w użyciu.

Już za ok 350 złotych otrzymujemy bardzo solidny produkt. Nowy, klasyczny Samsung S5610 to przede wszystkim najważniejsze funkcje, które powinien posiadać każdy telefon. Wygodna klawiatura, przyjemne kształty dla oka jak i dla dłoni oraz prostota w użytkowaniu. To największe zalety tego urządzenia. Dodatkowo telefon został wyposażony w aparat 5 megapikseli, który wykonuje relatywnie dobre zdjęcia, a przy mnogości opcji edycji powoduje, że Samsung S5610 staje się bardzo interesującą pozycją dla osób szukających klasycznego urządzenia za naprawdę niewielkie pieniądze.

Oto 5 rzeczy, które powinniście o niej wiedzieć. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie Samsung S5610

Telefon Samsung S5610 ma to do siebie, że figuruje w portfolio chyba wszystkich operatorów telefonii komórkowej w Polsce i zwykle kosztuje złotówkę. Nie wierzmy jednak na słowo, sprawdźmy. W Orange i w Plusie rzeczywiście wystarczy podpisać umowę na 59,90 złotych miesięcznie na dwa lata aby otrzymać S5610 za wspomnianą złotówkę. Sytuacja wygląda nieco inaczej w Play, gdzie za 1 pln telefon kupujemy dopiero z abonamentem na 65 złotych miesięcznie, natomiast w T-mobile taniego Samsunga w ogóle nie dostaniemy.

Jeśli jednak nie interesują nas abonamenty warto zajrzeć do Internetu. W sklepach cena Samsunga S5610 zaczyna się już od 360 złotych, a kończy na 480 złotych. Chcąc kupić na aukcjach internetowych musimy przygotować się na zbliżony wydatek, czyli około 340-150 złotych plus koszty wysyłki.

Zapraszamy do galerii Samsunga S5610 .

źródło: Okazje.info

Więcej o: