5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie Huawei Ideos X5

Jeśli zadać sobie pytanie ile sprzętu w okolicy naszego komputera przeszło przez fabrykę Huawei mogłoby się okazać, że łatwiej będzie stwierdzić, które nie miały z firmą z Shenzhen nic wspólnego. Niedawno chiński producent wprowadził na rynek telefony komórkowe. Ile są warte?

Huawei Ideos X5 U8800 wydaje się być solidnym smartfonem, spełniającym wszystkie wymogi kategorii. Cechuje go duży, dotykowy ekran o 3,8 calowej przekątnej, moduł 3G, dość wydajny procesor Qualcomm o taktowaniu 800 MHz i 512 MB pamięci RAM. Uruchomi Angry Birds, pozwoli przejrzeć Facebooka i odebrać pocztę, ale jak prezentuje się w praktyce?

Oto 5 rzeczy, które powinniście o niej wiedzieć. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie Huawei Ideos X5

Co dziwne, Huawei X5 nie da się kupić u żadnego z operatorów telefonii komórkowej w Polsce. Nie ma go nawet w ofercie Playa, który to przecież wespół z firmą Huawei właśnie zorganizował niedawno "społeczną" kampanię reklamową, mającą na celu, między innymi, podniesienie świadomości konsumentów na temat smartfonów i czym się one różnią od zwykłych telefonów.

Pozostaje więc tylko poszukać w sieci. W sklepach internetowych Ideos X5 można kupić za około 920 złotych. Jeśli zerkniemy na aukcje internetowe okazuje się, że nowy X5 może być nasz już za niewiele ponad 700 złotych.

Więcej o: