Motorola Defy+ - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie

Kiedy myśli się o zakupie telefonu odpornego na pył i wilgoć wybór znacząco się zawęża. Między kilkoma innymi zawsze znajdzie się jednak Motorola Defy... Ale czy tego topornego z wyglądu telefonu w ogóle da się używać?

Motorola niedawno wprowadziła na rynek zaktualizowaną wersję swojego wzmocnionego smartfonu z Androidem - Defy +. Wewnątrz telefonu znajdziemy 1 Ghz procesor OMAP, 512 MB pamięci RAM, 5 megapikselowy aparat z diodowym fleszem i dość gęsty i wyraźny, 3,7 calowy wyświetlacz pokryty supertrwałą powłoką Gorilla Glass. To właśnie fakt przystosowania telefonu do pracy w ciężkich warunkach ma być podstawową zaletą Defy+. Na rzecz wytrzymałości poświęcono lekkość konstrukcji, wszystkie porty zamykane są gumowymi zaślepkami, a wykończenie ekranu uodpornia go na zarysowania. Czy to wszystko sprawia jednak, że Motorola Defy+ warta jest uwagi?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Motoroli Defy+. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie Motorola Defy+

Mimo obietnic, że z początkiem grudnia Motorola Defy+ trafi do sprzedaży, telefon znajdziemy w ofercie wyłącznie dwóch operatorów - Playa oraz T-Mobile. na domiar złego, w obu przypadkach obok obrazka telefonu zobaczymy także komunikat, że produkt jest niedostępny. Jeśli więc chcemy kupić wzmocniony telefon Motoroli powinniśmy zajrzeć do portali aukcyjnych albo sklepów internetowych. Na Allegro Defy+ będzie nas kosztować od około 850 złotych do ponad 1300 złotych. Kupując w sklepach internetowych musimy przygotować się już na wydatek około 1050 złotych.

Zapraszam do galerii zdjęć telefonu Motorola Defy+ .

.

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

embed

Motorola DEFY+

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Android 2.3 Gingerbread
  • WiFi

Podstawowe informacje o Motorola DEFY+

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: