Nokia Lumia 710 - 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o telefonie

Od lutego 2012 w sprzedaży oficjalnie znajdzie się młodszy i znacznie tańszy telefon z najnowszej rodziny Nokii - Lumia 710. Czy warta jest warta swojej ceny?

Telefon Lumia 710 to dość specyficzny smartfon Nokii. Dlaczego szczególny? Bo parametrami zbliżony jest do droższego brata - modelu numer 800, a jednak... no właśnie - jest tańszy. Czy zatem procesor o prędkości 1,4 GHz, pamięć wewnętrzna o pojemności 8 GB (bez możliwości powiększenia) i 512 MB RAMu, system operacyjny Windows Phone 7 Mango oraz wymienialne obudowy przypadną konsumentom do gustu na tyle aby pozwolić fińskiemu koncernowi na złapanie drugiego oddechu?

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o Nokii Lumia 710. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Nokia Lumia 710: 5 rzeczy, które musicie wiedzieć przed zakupem

Z oficjalnych wiadomości wynika, że Lumia 710 ma kosztować w sprzedaży detalicznej około 1500 złotych, czyli o ponad 700 złotych mniej niż starszy brat w szatach Nokii N9, czyli Lumia 800. Wprowadzenie obu ma poprzedzać kampania reklamowa.

Lumię 710 już dziś można jednak kupić na aukcjach internetowych, za około 1300 złotych. Są to egzemplarze importowane, głównie z Niemiec. Nie powinno się to jednak wpłynąć na ewentualny proces reklamacyjny w Polsce. W każdym razie, nie kiedy telefony już oficjalnie wejdą do sprzedaży.

Zapraszamy do galerii Nokia Lumia 710 .

.

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>

embed

Nokia Lumia 710 czarny

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Windows Phone 7.5
  • WiFi

1 opinia

Podstawowe informacje o Nokia Lumia 710 czarny

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: